Apie mus

PimPim.lt - individualių dovanų parduotuvė. Gaminame dovanas bet kokiai progai. Išsirink savąją arba susikurk pats. Garantuojame greitą pristatymą bei aukšta gaminio kokybę.

 

 

 

Taip pat siūlome šias paslaugas :

  • Graviravimas: Ant medžio, plastiko, stiklo, organinio stiklo, odos, gumos, metalo, magneto, faneros, tušinukų, pakabukų ir labai daug kitų medžiagų. Praktiškai galime graviruoti bet kokią medžiagą. Jūsų fantazijos reikalas.
  • Pjaustymas CNC staklėmis: iš medžio faneros, organinio stiklo, popieriaus, kartono, odos, plastiko.
  • Termo spaudos paslaugos. Individualūs užrašai ant : Marškinėlių, džemperių, darbo rūbų, pagalvės užvalkalų, kepuraičių, striukių, prijuosčių, pirkinių maišelių ir t.t. Uždėti užrašą galime ant bet kokio tekstilės gaminio.
  • Sublimacija. Nuotraukos ar paveikslėlio perkėlimas ant daikto. Dažniausiai šį būdą naudojame puodeliams. Tačiau galime pagaminti ir marškinėlius, džemperius, raktų pakabukus, sportinę aprangą su jusų norima nuotrauką ar paveikslėliu.

 

 

Turime profesionalią įrangą, su kuria dirbame greit ir kokybiškai. Galime priimti tiek individualius užsakymus nuo 1 vieneto, tiek aptarnauti didelius užsakymus. Svarbiausia turėkite idėja, ko norite, o mes pasirūpinsime jos įgyvendinimu. Susidiekite su mumis ir aptarsime visas galimybes.

 

 

Kontaktai :

Bendri klausimai+37062508093 info@pimpim.lt

Dėl individualių gamybos užsakymų kreiptis : gamyba@pimpim.lt

Reklamos, bendradarbiavimo, platinimo klausimais bei didmeninė prekyba : marketingas@pimpim.lt